kredi başvurusu DACIA LODGY SANDERO HIZ SAB?TLEY?C? TAKTIM.

PAYAS FİRMA REHBERİ

Ziyaretçi

...

Gönderen Konu: DACIA LODGY SANDERO HIZ SAB?TLEY?C? TAKTIM.  (Okunma sayısı 2166 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

PAYAS

• Yönetici
DACIA LODGY SANDERO HIZ SAB?TLEY?C? TAKTIM.
« : 06 Haziran 2018, 12:10:13 »
Merhaba arkada?lar 2014 model DACIA LODGY arac?m?n standart donan?m?nda h?z sabitleyici yoktu fakat ara?t?rd?m. H?z sabitleme ile ilgili tesisat çekili halde.Kullanabilmek için 3 ad?m? yerine getirmeniz gerekiyor ilk olarak araç beynine ddt4all program?yla ba?lan?p arac?n h?z sabitleme özelli?i aç?lacak. 2- H?z sabitleyici veya limitör tu?u yerine tak?lacak. 3- Orjinal olsun diyorsan?z direksiyon simidini airbag ve airbag sarg?s?n? h?z sabitleyici olan yeni versiyon araçlara uyumlu olanlar ile de?i?tirince aktif hale gelecektir. Orjinal olmas? ?art de?il diyorsan?z a?a??daki videodaki gibi megane 4 direksiyon h?z sabitleme tu?lar?yla veya kendi olu?turdu?unuz bir elektronik devre ve tu?larla da bunu yapabilirsiniz.

Video Linki
https://www.youtube.com/watch?v=wdsxls799R8&lc=z22vi1t4tkqbetops04t1aokgi4f1neohbomgcla4vclbk0h00410.1528224741038697&feature=em-comments

PAYAS

• Yönetici
Ynt: DACIA LODGY SANDERO HIZ SAB?TLEY?C? TAKTIM.
« Yanıtla #1 : 09 Haziran 2018, 09:50:33 »
DACIA LODGY HIZ SAB?TLEY?C? TU?U A?A?IDA VERD???M B?LG?LER? OLAN MEGANE VE FLUENCE 3 TU?U ?LE UYUMLUDUR.

PARÇA NO : 255502964R
PARÇA ADI : HIZ KONTRÖLÜ KUMANDA DÜ?MES? FLUENCE MEGANE 3

PAYAS

• Yönetici
« Yanıtla #2 : 20 Haziran 2018, 10:28:05 »
GEÇEN HAFTA PAZAR GÜNÜ HIZ SAB?TLEY?C? ÖZELL???N? SONER AB?M?ZE YAPTIRDIM. ÜN?VERSAL B?R KOL TAKILDI. LODGY ?Ç?N DDT4ALL PROGRAMINDAN BEN?M AÇAMADI?IM YER? KOLU VE DÜ?MEY? TAKTIKTAN SONRA KEND?N?N FARKLI B?R OBD C?HAZIYLA AKT?F EDEB?LD?. TESTLER?N? YAPTIK SORUNSUZ ÇALI?IYOR. BUNUNLA B?RL?KTE KADRAN AYDINLATMASINIDA AKT?F HALE GET?RD?. ULA?MAK ?STEYENLER ?Ç?N TELEFONUNU YAZACA?IM.

GÖRSELLER?DE EKLEYECE??M.

HIZ SAB?TLEY?C? YAPTIRDI?IM K???
SONER 0 546 546 81 51

PAYAS

• Yönetici
« Yanıtla #3 : 20 Haziran 2018, 10:33:31 »
LODGY ?Ç?N HIZ SAB?TLEY?C?Y? BEY?NDEN AKT?F ETMEK ?Ç?N DDT4ALL PROGRAMINDAN

EDC17C42 BEYN?NDEN CRUISE SEKMES?NDEN RV/LV - Ajout Option k?sm?ndan Ecriture k?sm?n? Actived yap?p Einstein kafas?na bas?p Autorisation connection option RV/LV Tu?lay?n.

Her obd cihaz?yla aktif olmayabiliyor san?r?m versiyon ile ilgili obd cihaz?n?n görselini verece?im.

* .

Yandex.Metrica