PAYAS FİRMA REHBERİ

Ziyaretçi

...

Gönderen Konu: DACIA LODGY SANDERO HIZ SABİTLEYİCİ TAKTIM.  (Okunma sayısı 1718 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

PAYAS

• Yönetici
DACIA LODGY SANDERO HIZ SABİTLEYİCİ TAKTIM.
« : 06 Haziran 2018, 12:10:13 »
Merhaba arkadaşlar 2014 model DACIA LODGY aracımın standart donanımında hız sabitleyici yoktu fakat araştırdım. Hız sabitleme ile ilgili tesisat çekili halde.Kullanabilmek için 3 adımı yerine getirmeniz gerekiyor ilk olarak araç beynine ddt4all programıyla bağlanıp aracın hız sabitleme özelliği açılacak. 2- Hız sabitleyici veya limitör tuşu yerine takılacak. 3- Orjinal olsun diyorsanız direksiyon simidini airbag ve airbag sargısını hız sabitleyici olan yeni versiyon araçlara uyumlu olanlar ile değiştirince aktif hale gelecektir. Orjinal olması şart değil diyorsanız aşağıdaki videodaki gibi megane 4 direksiyon hız sabitleme tuşlarıyla veya kendi oluşturduğunuz bir elektronik devre ve tuşlarla da bunu yapabilirsiniz.

Video Linki
https://www.youtube.com/watch?v=wdsxls799R8&lc=z22vi1t4tkqbetops04t1aokgi4f1neohbomgcla4vclbk0h00410.1528224741038697&feature=em-comments

PAYAS

• Yönetici
Ynt: DACIA LODGY SANDERO HIZ SABİTLEYİCİ TAKTIM.
« Yanıtla #1 : 09 Haziran 2018, 09:50:33 »
DACIA LODGY HIZ SABİTLEYİCİ TUŞU AŞAĞIDA VERDİĞİM BİLGİLERİ OLAN MEGANE VE FLUENCE 3 TUŞU İLE UYUMLUDUR.

PARÇA NO : 255502964R
PARÇA ADI : HIZ KONTRÖLÜ KUMANDA DÜĞMESİ FLUENCE MEGANE 3

PAYAS

• Yönetici
« Yanıtla #2 : 20 Haziran 2018, 10:28:05 »
GEÇEN HAFTA PAZAR GÜNÜ HIZ SABİTLEYİCİ ÖZELLİĞİNİ SONER ABİMİZE YAPTIRDIM. ÜNİVERSAL BİR KOL TAKILDI. LODGY İÇİN DDT4ALL PROGRAMINDAN BENİM AÇAMADIĞIM YERİ KOLU VE DÜĞMEYİ TAKTIKTAN SONRA KENDİNİN FARKLI BİR OBD CİHAZIYLA AKTİF EDEBİLDİ. TESTLERİNİ YAPTIK SORUNSUZ ÇALIŞIYOR. BUNUNLA BİRLİKTE KADRAN AYDINLATMASINIDA AKTİF HALE GETİRDİ. ULAŞMAK İSTEYENLER İÇİN TELEFONUNU YAZACAĞIM.

GÖRSELLERİDE EKLEYECEĞİM.

HIZ SABİTLEYİCİ YAPTIRDIĞIM KİŞİ
SONER 0 546 546 81 51

PAYAS

• Yönetici
« Yanıtla #3 : 20 Haziran 2018, 10:33:31 »
LODGY İÇİN HIZ SABİTLEYİCİYİ BEYİNDEN AKTİF ETMEK İÇİN DDT4ALL PROGRAMINDAN

EDC17C42 BEYNİNDEN CRUISE SEKMESİNDEN RV/LV - Ajout Option kısmından Ecriture kısmını Actived yapıp Einstein kafasına basıp Autorisation connection option RV/LV Tuşlayın.

Her obd cihazıyla aktif olmayabiliyor sanırım versiyon ile ilgili obd cihazının görselini vereceğim.

* .

Yandex.Metrica