PAYAS FİRMA REHBERİ

Ziyaretçi


...Gönderen Konu: CLIO 4 AYARLAR DDT4ALL GİZLİ ÖZELLİKLER  (Okunma sayısı 24967 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.


PAYAS

 • Yönetici
 • ****
Ynt: CLIO 4 GİZLİ ÖZELLİKLER DDT4ALL
« Yanıtla #1 : 24 Nisan 2018, 11:17:10 »
MERHABA ARKADAŞLAR AŞAĞIDAKİ İŞLEMLERİ ARACINIZIN PAKETİNE VE BEYİN SÜRÜMÜNE GÖRE YAPABİLİRSİNİZ.

FOLLOW ME HOME AÇABİLİRSİNİZ.
HIZ UYARISINI AÇABİLİRSİNİZ 124KM/H SONRA İKAZ VERİR
EMNİYET KEMERİ İKAZ SESİNİ KAPATABİLİRSİNİZ
KUMANDADAN KİLİTLİ ARACI AÇIP ARACA GİRMEDİĞİNİZDE OTOMATİK KİLİTLEME SÜRESİNİ DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ.
GÖSTERGEDEKİ VİTES ATMA İŞARETİNİ KALDIRABİLİRSİNİZ.
GÖSTERGEDE SAATİ GÖSTEREBİLİRSİNİZ.
EKONOMİK SÜRÜŞ IŞIĞINI AKTİF EDEBİLİRSİNİZ.
GÖSTERGE DİLİNİ DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ.
KM VEYA MİL OLARAK DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ.
SİS FARLARINI VİRAJ VEYA SİNYALE GÖRE YAKABİLİRSİNİZ.

PAYAS

 • Yönetici
 • ****
Ynt: CLIO 4 AYARLAR DDT4ALL
« Yanıtla #2 : 24 Nisan 2018, 12:10:45 »
Önceki bölümlerde, PyRen komut dosyalarına çok dikkat edilmiş ve CLIP fabrika veri tabanları ile çalışılmıştır, şüphesiz, otomobil bloklarının standart ayarlarını teşhis etmek ve değiştirmek için vazgeçilmezdir. Fakat standart olmayan herhangi bir parametreyi değiştirmeniz gerekiyorsa, örneğin, otomatik geri siliciyi kapatın, çalışmasının sıklığını değiştirin, "kibar sinyalleri" açın. CLIP bize yardım etmiyor.

Bu durumda, DDT2000 teşhis yazılımı yardımımıza ya da onun veri tabanına gelir. Bu makalede, Duster örneğinde sadece bir dizüstü bilgisayar ve OBDII ELM327 adaptör sürüm 1.5 ile bu veritabanlarının nasıl kullanılacağını anlatmak ve göstermek istiyorum.

DDT2000 veritabanlarıyla ya PC'de PyRen ile ya da DDT4ALL adlı başka bir kabuk ile çalışabilirsiniz . Benim düşünceme göre, daha kolay ve kullanımı daha kolay ve en önemlisi, daha sonra tartışılacak olan Bluetooth, Wifi ve USB arayüzleri olan adaptörler ile çalışabilir. Dizüstü bilgisayarı hazırlıyoruz, Windows 7 veya 10 işletim sisteminde (Windows 10 kullanmıştım) kütüphanelerin uyumluluğu ile ilgili herhangi bir problemden kaçınmak istenir .

1. Öncelikle Phyton 2.7.13'ü indirip kuracağız

https://yadi.sk/d/X1IbLHuh38M6Ec


Tüm kullanıcılar için yüklemeyi seçin, yükleme yolu değiştirilmemelidir, "Phyton.exe'yi Yol olarak ekle" seçeneğini etkinleştirin.
2. Daha sonra python PyQt için bir dizi bağlama indirip yükleyin.

https://yadi.sk/d/sg8Hh4WJ38M2zGYükleme işlemi sırasında, tam tipi seçin ve kurulum yolunu kontrol edin, Phyton'u kurduğumuz ile eşleşmelidir.
3. DDT2000 veritabanlarıyla çalışmak için ddt4all-master-DDT2000 (2016) arşivini indirin.

https://yadi.sk/d/u-7le1b138M6EE

Bu arşiv zaten 2016 için düzeltmeleri olan en son DDT2000 veritabanlarını içerir ve bunları ayrı olarak indirmenize gerek yoktur.

4. "ddt4all-master-DDT2000 (2016)" arşivinin tüm içeriğini, yol boyunca Phyton betikleri ile çalışma klasörüne kopyalayın: c: \ Python27 \ Scripts \Klasör ve dosya yapısını almalısınız.
5. Araca girer, ELM327 adaptörünü OBDII konektörüne takın, kontağı 2. konumda açın, adaptörün gücünü açın (varsa) ve adaptörü Bluetooth üzerinden dizüstü bilgisayara bağlayın. Wifi veya USB'li adaptörler için uygun arayüz tipine bağlanırız.

Program kompleksi çalışmaya hazır! Bu çok ciddi bir araçtır ve tüm diğer eylemler kendi risk ve tehlikenizde yapılır. Tüm değişikliklerin bilinçli bir şekilde yapılması gerekiyor, burada deneyler eksik.Windows komut satırını arama yoluyla veya cmd komutunu yazarak açın.


Kabuk başlatmak için tam yolu yazmak için "ddt4all.py" dosyasını siyah komut penceresine sürükleyerek.


Yolun doğruluğunu kontrol ediyoruz ve "ENTER" a basınız.


Görünen pencerede, bağlantı için uygun arabirim tipini (1), bağlantı noktası hızını (2), adaptöre atanan COM bağlantı noktası numarasını (3) seçin, eylemlerinizden arabaya yapılabilecek olası zararı anladığınızı işaretleyin (4) ve tıklayın. "Bağlı mod" düğmesi (5). Çocuklar, Bluetooth portunun yüksek hızlarını kovalamıyorlar - çalışırken kırpma ve hatalar olabilir. Bağdaştırıcıya atanan COM bağlantı noktası sayısı, Windows Ağ Bağlantı Yöneticisi'nde görüntülenebilir. Kendinizi programa ve veritabanına alıştırmak istiyorsanız, "Demo modu" nu kullanabilirsiniz ve makineye bağlanmanız gerekmez.


Başarılı bir bağlantıdan sonra, DD4ALL programının görüntülenen penceresinde, "büyüteç" simgesine ve ardından "CAN" düğmesine basın. Bundan sonra, program CAN1 veriyolundaki tüm araba bloklarını tarayacak. Taramanın ilerlemesi, program penceresinin altında görülebilir.


Tarama tamamlandıktan sonra, programın bir sonraki penceresini göreceksiniz, istediğiniz şekilde değiştirilebilen çerçeveler (parçalar). ECU DDT2000 veri tabanının yapısı, sol üst çerçevede bulunur. Aslına bakılırsa, sayıları ve komutları biçimindeki olası eylemleri olan tüm olası araç blokları kümesidir. Aşağıda, arabanızda bulunan blokların bulunduğu çerçeve var. Program bazı bloklarını belirleyemiyorsa ve veritabanında değilse, bu çerçevede görmeyeceksiniz. Şahsen, sadece benim Duster içinde mevcut 7 olası 5 blok bulundu ... iyi, ne yapacağını, bu tam CLIP veritabanı değildir. Aşağıda, seçilen blok için kullanılabilen komut dosyalarının (parametreler) ekranları olan çerçeve yer almaktadır. DD4ALL penceresinin sağ kısmı, seçilen blok ekranındaki parametreleri girmek veya değiştirmek için doğrudan hizmet vermektedir. Eh, en altta takımların ilerlemesini izleyebileceğiniz durum çubuğu.
Daha sonra, Duster'imde test edilmiş senaryo örneklerini göstereceğim. Herhangi biriniz başka bir şey deneyebilirsiniz - bu şüphesiz sonuçtan bağımsız olarak faydalı işimize büyük katkıda bulunacaktır;)

OTOMATİK ARKA PARTİ DEVRE DIŞIOtomatik arka sileceğin medeni ve resmi olmayan geçişi için, "T4_VS-BCM_DDT2000_SW15_1" tipi UCH'yi bulduk. Bundan sonra, arka silecek "Arka Silecek" ayarlarına sahip ekranı arıyoruz ve yapılandırmaya gidiyoruz. Sağdaki büyük çerçevede, üç sütunu görüyoruz: birincisi, parametrenin adı, ikincisi, bloğun belleğindeki (READ) parametrelerin geçerli değeridir, üçüncüsü belleğe yazılabilen değerdir (WRITE, bu fotoğrafta görünmez). READ sütununda hatalar varsa, program penceresinin en üstündeki yeşil güncelleştirme simgesini tıklatarak mevcut ayarları zorla okumalısınız. Arka sileceğin "LINKED_WITH_REVERSE_CF" otomatik modundan sorumlu parametre varsayılan olarak aktiftir ve "true" değerine sahiptir.


Devre dışı bırakmak için, sütunun (WRITE) değerini "yanlış" olarak değiştirmesi gerekir, ardından uzman modunu etkinleştirin (hafızayı yanlışlıkla kilitler) ve "Gönder" komut düğmesine basın. Her şey - otomatik hizmetli artık çalışmıyor.
PULS KAPLİNE DÖNÜŞÜMÜNÜN SONU"T4_VS-BCM_DDT2000_SW15_1" türündeki UCH birimimizi seçiyoruz. Bundan sonra ekrana "Flaşörler" dönüş sinyallerinin ayarları ile bakıyoruz ve konfigürasyonuna gidiyoruz. Bu moddan sorumlu olan parametre "T_PULSE_CF" olarak adlandırılır ve devre dışı durumda "yanlış" olur.


Sütunu (WRITE) etkinleştirmek için, değerini "true" olarak değiştirmeli, ardından uzman modunu aktifleştirmeli (hafızayı yanlışlıkla kilitler) ve "Gönder" komutunun gönder düğmesine basmalısınız. Tümü kibar dönüş sinyalleri etkinleştirildi.
ÜZERİNDE BİLGİSAYARIN AKTİVASYONU
Dış SICAKLIK SENSÖRÜNÜN AKTİVASYONU
ARAÇTA SAAT ETKİNLİĞİ
TRANSFER ANAHTARLARINI DEVRE DIŞI BIRAKMA
HIZININ ÖNLENMESİ VE daha fazlası ...Gösterge tablosunu parametreleştirebilmek için, "CLUSTER_x52_X67_X79_X92_v4.4" aracımıza karşılık gelen DDT2000 veritabanında buluyoruz. Çerçeveyi sağa doğru genişletirseniz, bu senaryonun uyumluluğunu arabanızla doğrulayabilirsiniz: X79, birinci fazın Silgi ve X79Ph2 ile uyumluluğu gösterir - ikinci faz Duster ile uyumluluk için. "CLUSTER_x52_X67_X79_X92_v4.4" dosyasına çift tıklamak, veritabanından taranan bloklarımızın listesine ekler. Ekran seçim çerçevesinde, geniş bir pano parametresi listesi gördükten sonra "GENERAL_CONFIGURATION - SCREEN1" ifadesini buluyoruz.


Liste uzun, aşağı doğru ilerleyebilirsin.


Araç içi bilgisayarı uzman modunda DDT2000 araçlarıyla etkinleştirmek için "Trip_Computer_Type" parametresinin değerini "volume / kilometre" olarak değiştirin ve "ADAC" düğmesine basın. Hız uyarısını uzman modunda etkinleştirmek için "Overspeed_Warning_Present" parametresinin değerini "Aşırı hız uyarısı ile" olarak değiştirin ve "OVERSPEED" düğmesine basın. Vites istemlerini uzman modunda devre dışı bırakmak için, "Freeshift_Management_Present" parametresinin değerini "Freeshift olmadan" olarak değiştirin ve "Freeshift" düğmesine basın. Uzman modunda kontrol panelindeki saati etkinleştirmek için, "Clock_Displayed" parametresinin değerini "Clock_Displayed" olarak değiştirin ve "CLOCK" düğmesine basın. Dış sıcaklık sensörünü uzman modunda etkinleştirmek için, "External_Temperature_Present" parametresinin değerini "External Temp" olarak değiştirin. Ölçme ve Ekran "ve" T * C Ext "düğmesine basın.


Tüm manipülasyonlardan sonra, yeni ayarları uygulamayı unutmayın - kurulum yeniden başlar ve yürürlüğe girer. Çalışmaya başlamadan önce fabrika ayarlarını kaydetmeniz / üzerine yazmanızı ve yeniden başlatma ile tek tek değişiklik yapmamanızı ve acele etmemenizi önemle tavsiye ederim. Birisi buna ihtiyaç duyarsa, bu ekranda başka değişiklikler yapabilirsiniz.
GÖSTERGE PANELİNİN GÜNDÜZÜNÜN GÜNLÜK OLUŞTURULMASI
ÖNEMLİ KEMERDE UYARILARIN SİLİNMESİGösterge tablosunu parametreleştirebilmek için, "CLUSTER_x52_X67_X79_X92_v4.4" aracımıza karşılık gelen DDT2000 veritabanında buluyoruz. "CLUSTER_x52_X67_X79_X92_v4.4" dosyasına çift tıklamak, veritabanından taranan bloklarımızın listesine ekler. Ekran seçim çerçevesinde "SCREEN2" yi buluyoruz ve ihtiyaç duyduğumuz gösterge panelinin 2 parametresinin listesini görüyoruz.


Kontrol panelinin gün ışığını uzman modunda açmak için, "Day_Backlights_Present" parametresinin değerini "With" olarak değiştirin ve "Background light" düğmesine basın. Emniyet kemeri uyarısını uzman modunda kapatmak için "Front_Sbr_Inhibition" parametresinin değerini "De-aktif" olarak değiştirin ve "Belt signal" düğmesine basın. Tüm manipülasyonlardan sonra, "Soft reset" e basarak yeni parametreleri uygulamayı unutmayın - kurulum yeniden başlar ve yürürlüğe girer.
Görebildiğiniz gibi DDT2000 veri tabanı, hala anladığım ve anladığım bir dizi olanak sunuyor. Örneğin, ters kapıların açılmasının programlandığı, otomatik kapanma zamanlayıcısındaki ve diğer bazı şeylerde yapılan değişikliklerin henüz test edilmediğini tespit ettim.


tayka88

 • PayasTİM
 • *
 • Payas Firma Rehberi
Ynt: CLIO 4 AYARLAR DDT4ALL
« Yanıtla #3 : 04 Mayıs 2018, 11:46:50 »
Merhabalar SİS FARLARINI VİRAJ dönüş ile ayarlama komut sıralamasını nasıl olduğunu anlatır mısınız?

PAYAS

 • Yönetici
 • ****
Ynt: CLIO 4 AYARLAR DDT4ALL
« Yanıtla #4 : 09 Mayıs 2018, 09:50:50 »
Merhabalar SİS FARLARINI VİRAJ dönüş ile ayarlama komut sıralamasını nasıl olduğunu anlatır mısınız?

EMM Beyninden EMM_Cornering sekmesinden EMM_Cornering-Configuration kısmından

Ayarlar aşağıdaki gibi


[/b]

PAYAS

 • Yönetici
 • ****
Ynt: CLIO 4 AYARLAR DDT4ALL
« Yanıtla #5 : 09 Mayıs 2018, 09:56:01 »
YAĞ BASINÇ KONTROL DEVRİNİ AŞAĞIDAKİ MENÜDEN 2000 DEVİRDEN 600 DEVİRE ÇEKİYORUM Kİ ARAÇ İLK ÇALIŞTIĞI ANDA YAĞ BASINCINI KONTROL ETSİN

Cluster_X98 Beyninden Ecran Configuration TdB Sekmesinden Config_vidange ayarlarından Oil_Pressure_Threshold kısmından
FOTOĞRAFTAKİ AYARLAR YUKARDAN AŞAĞI SIRAYLA
1-Yağ Seviyesi Ölçümü için başlangıç Sıcaklığı. Bu fotoğraftaki araç -40 derece sıcaklıktan itibaren yağ seviyesi ölçümü yapıyor
2-Yağ Seviyesi Ölçümü Zaman Aşımı. Bu fotoğraftaki araç 0 değeriyle gecikmesiz olarak devamlı kontrol ediyor.
3-Periyodik yağ değişim kilometresi. Bu araçta yağ değişiminden sonra 10.000km de bir yağ değişim uyarısı verecek şekilde ayarlanmış.
4-Güncel kalan Periyodik yağ değişim kilometresi. Bu araçta yağ değişimi yeni yapıldığından sonraki yağ değişimine kalan 9.994km gösteriyor.
5-Periyodik yağ değişim günü. Bu araçta her 360günde 10.000km tamamlanmadıysa yağ değişim uyarısı verecek şekilde ayarlanmış.
6-Güncel kalan Periyodik yağ değişim günü.Bu araçta yağ değişimi yeni yapıldığından sonraki yağ değişimine kalan 356 gün gösteriyor.
7-Yağ Basınç kontrol devri.Bu araçta yağ basıncını 2000 devirden sonra kontrol edilecek şekilde programlanmış.
8-İlk uyarı eşiği kilometresi. Bu araç 0km alındıktan sonra ilk yağ uyarısını vereceği 1500km olarak ayarlanmış.


Herhangi bir ayarı değiştirmek istiyorsanız öncelikle sol üstten einstein kafasına tıklayıp düzeltmek istediğiniz ayarı düzelttikten sonra o ayarın sağındaki kırmızı butona basıp sonrasında aşağıda sağ taraftaki kırmızı butona Prise en compte tıklayıp işlem yapmanız gerekir

PAYAS

 • Yönetici
 • ****
Ynt: CLIO 4 AYARLAR DDT4ALL
« Yanıtla #6 : 09 Mayıs 2018, 10:01:29 »
BU AYARLARI DEĞİŞTİRMEK ARACINIZI KİLİTLEYEBİLİR SİTEMİZ HERHANGİ BİR HASARDAN SORUMLU DEĞİLDİR. BUNLAR SADECE BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR.

tayka88

 • PayasTİM
 • *
 • Payas Firma Rehberi
Ynt: CLIO 4 AYARLAR DDT4ALL GİZLİ ÖZELLİKLER
« Yanıtla #7 : 24 Mayıs 2018, 23:56:47 »
ustam ulaşabilir misin ozqaneren@hotmail.com

PAYAS

 • Yönetici
 • ****
Ynt: CLIO 4 AYARLAR DDT4ALL GİZLİ ÖZELLİKLER
« Yanıtla #8 : 25 Mayıs 2018, 14:28:29 »
STOP LAMBALARINI KONTROL ETTİRİN HATASI

bu hata içim EMM beyninden Emm_lighting congfiration kısmından
Stop_With_LED_CF ayarını 0 yapıp Einstein kafasına tıklayıp Send tuşuna basıp sonrasında yukardaki kalp işaretine tıklayıp Clear DTC tıklamanız gerekir. Sonrasında arıza ışığı sönüp hata silinecektir.

Kenan

 • PayasTİM
 • *
 • Payas Firma Rehberi
Ynt: CLIO 4 AYARLAR DDT4ALL GİZLİ ÖZELLİKLER
« Yanıtla #9 : 02 Haziran 2018, 01:43:11 »
Clio4 gizli özellikleri açarken farlar gitti nereye nasıl dokuldum bilmiyorum yardım ederseniz sevinirim

PAYAS

 • Yönetici
 • ****
Ynt: CLIO 4 AYARLAR DDT4ALL GİZLİ ÖZELLİKLER
« Yanıtla #10 : 05 Haziran 2018, 12:26:23 »
ayarları tekrar eski haline getirin. follow me home ile ilgili ayarı tekrar 0 yapıp deneyin

PAYAS

 • Yönetici
 • ****
CLIO 4 EMNİYET KEMERİ İKAZINI İPTAL ETME DDT4ALL
« Yanıtla #11 : 03 Temmuz 2018, 11:43:57 »
CLIO 4 EMNİYET KEMERİ İKAZINI İPTAL ETME DDT4ALL

"Cluster X98" beyninden "Ecran Configuration TdB" sekmesinden "Config Generale 1" kısmından "Front_Sbr_inhibition" ayarını "De-actived" yapıp einstein kafasına tıklayıp ayarın sağındaki "SBR Avant" Tuşuna ardından sağ alttaki "Prise en compte des configurations" tuşuna basın. Tekrar aktif etmek için aynı yeri "Actived" yapmalısınız.*tag
clio emniyet kemeri sesini kapatma
clio kemer ikaz iptal
clio emniyet kemeri alarm kapatma

PAYAS

 • Yönetici
 • ****
CLIO 4 GÖSTERGEYE SAAT EKLEME
« Yanıtla #12 : 03 Temmuz 2018, 11:52:05 »
CLIO 4 GÖSTERGEYE SAAT EKLEME

"Cluster X98" beyninden "Ecran Configuration TdB" sekmesinden "Config Generale 2" kısmından "Clock Displayed" ayarını "Clock Displayed" yapıp einstein kafasına tıklayıp ayarın sağındaki "Horloge" Tuşuna ardından sağ alttaki "Prise en compte des configurations" tuşuna basın.

PAYAS

 • Yönetici
 • ****
CLIO 4 EKONOMETRE,EKO, SÜRÜŞ STİL IŞIĞI AKTİF ETME
« Yanıtla #13 : 03 Temmuz 2018, 12:02:17 »
CLIO 4 EKONOMETRE,EKO, SÜRÜŞ STİL IŞIĞI AKTİF ETME

Göstergedeki Yeşil Turuncu ve Kırmızı şekilde yanarak sürüş stilinizi ışık ile göstermeye yarar.

"Cluster X98" beyninden "Ecran Configuration TdB" sekmesinden "Config Generale 2" kısmından "Econometer_On_" ayarını "Actived" yapıp einstein kafasına tıklayıp ayarın sağındaki "Ambiance" Tuşuna ardından sağ alttaki "Prise en compte des configurations" tuşuna basın.

Her araçta aktif olmayabiliyor.

PAYAS

 • Yönetici
 • ****
CLIO 4 GÖSTERGE AYDINLATMA IŞIĞI AKTİF ETME
« Yanıtla #14 : 03 Temmuz 2018, 12:06:13 »
CLIO 4 GÖSTERGE AYDINLATMA IŞIĞI AKTİF ETME

Göstergedeki aydınlatmayı devamlı aktif hale getirir.

"Cluster X98" beyninden "Ecran Configuration TdB" sekmesinden "Config Generale 2" kısmından "Day_Backlights_Present" ayarını "With" yapıp einstein kafasına tıklayıp ayarın sağındaki "Rheostat" Tuşuna ardından sağ alttaki "Prise en compte des configurations" tuşuna basın.

karalahana

 • PayasTİM
 • *
 • Payas Firma Rehberi
Ynt: CLIO 4 AYARLAR DDT4ALL GİZLİ ÖZELLİKLER
« Yanıtla #15 : 04 Ağustos 2018, 03:28:57 »
Merhab Talisman da Tabela okuma özelliğini , yorgunluk tespit özelliğini ve sıcaklık göstergesini kadrana ekleme özelliğini hangi menuden aktif edebiliriz. Biraz uğraşarak hareket halinde iken video okuma özelliğini aktif ettim ama diğerlerini malesef bulamadım.Cevabınız için teşekkürler.

PAYAS

 • Yönetici
 • ****
Ynt: CLIO 4 AYARLAR DDT4ALL GİZLİ ÖZELLİKLER
« Yanıtla #16 : 04 Ağustos 2018, 09:46:11 »
talisman ile ilgili ayarları bilmiyorum ama siz yapabildiğinizi burdan yazarsanız bir bilmeyene yol gösterir

isokokont

 • PayasTİM
 • *
 • Payas Firma Rehberi
Ynt: CLIO 4 AYARLAR DDT4ALL GİZLİ ÖZELLİKLER
« Yanıtla #17 : 16 Kasım 2018, 01:38:37 »
merhaba clio 4 viraj aydınlatma yolu nedir acaba tesekürler

PAYAS

 • Yönetici
 • ****
Ynt: CLIO 4 AYARLAR DDT4ALL GİZLİ ÖZELLİKLER
« Yanıtla #18 : 16 Kasım 2018, 02:15:40 »
merhaba clio 4 viraj aydınlatma yolu nedir acaba tesekürler


Merhabalar SİS FARLARINI VİRAJ dönüş ile ayarlama komut sıralamasını nasıl olduğunu anlatır mısınız?

EMM Beyninden EMM_Cornering sekmesinden EMM_Cornering-Configuration kısmından

Ayarlar aşağıdaki gibi


[/b]

isokokont

 • PayasTİM
 • *
 • Payas Firma Rehberi
Ynt: CLIO 4 AYARLAR DDT4ALL GİZLİ ÖZELLİKLER
« Yanıtla #19 : 16 Kasım 2018, 14:51:13 »
Öncelikle faydalı paylaşımlar yaptığınız için teşekkür  etmek isterim ve son olarak Clio 4 kumandadan cam kapama oluyormu tesekurler

PAYAS

 • Yönetici
 • ****
Ynt: CLIO 4 AYARLAR DDT4ALL GİZLİ ÖZELLİKLER
« Yanıtla #20 : 16 Kasım 2018, 17:21:02 »
Öncelikle faydalı paylaşımlar yaptığınız için teşekkür  etmek isterim ve son olarak Clio 4 kumandadan cam kapama oluyormu tesekurler

bildiğim kadarıyla olmuyor. bilgi paylaştıkça çoğalıyor

isokokont

 • PayasTİM
 • *
 • Payas Firma Rehberi
Ynt: CLIO 4 AYARLAR DDT4ALL GİZLİ ÖZELLİKLER
« Yanıtla #21 : 16 Kasım 2018, 23:34:57 »
Sis farı viraj dönüş acıları (a1_angle a2_angle) neden farklı acaba

PAYAS

 • Yönetici
 • ****
Ynt: CLIO 4 AYARLAR DDT4ALL GİZLİ ÖZELLİKLER
« Yanıtla #22 : 17 Kasım 2018, 01:12:46 »
Sis farı viraj dönüş acıları (a1_angle a2_angle) neden farklı acaba
sebebini bilmiyorum

 


* .


Yandex.Metrica